Goeienavond! In navolging van de voorgaande wandeling, kon ook moeilijk andersom, komt er een wandeling 2 georganiseerd vooral vanuit Rood Nijmegen. Ditmaal door het mooie voormalig moerassige gebied van de Ooijpolder. Waar blijkbaar een paar zeer kleine dorpjes staan. Kon leuke bezienswaardigheid zijn.
We volgen weer eens een route van de NS, nummer een op deze pagina. Het ziet er uit alsof het weer een mooi stukje gaat worden! En zonder twijfel gezellig! Kom je ook?
Het plan is om te verzamelen op station Nijmegen om 13:00 op 10 augustus dus.ย Vergeet niet je bammetjes en water mee te nemen!ย De NS-route zelf is een kilometer of zeuven maar daar komt dus nog een stukje bij tussen station en polder. Wellicht gaan we via het Ooyse Schependom maar dat durf ik zo niet met zekerheid te zeggen.
haha. Ooien. Schapen.
Tot dan!